Hakkımızda

Hakkımızda


Hakkımızda

NOAH, Döküm sektöründe lider marka kuruluşlardan birisi olan BÜRDÖKSAN, otomobil yedek parça üretim ve pazarlama konusunda uluslararası alanda üst düzey bir şirket olan MEHA OTOMOTİV, Kauçuk sektöründe yurtiçi ve yurtdışında dünya devi markalara üretim yapan BİLGE KAUÇUK & BURSA KAUÇUK, İnşaat ve Turizm alanında faaliyet gösteren ÖZCAN GRUP ile ORTAK HEDEFLER doğrultusunda ülkemize katma değer üretme ülküsüyle kurulmuş bir dış ticaret şirketidir.

NOAH’IN amacı, ülkemizde başlatılan dış ticaret atılımlarında öncü rol oynamak ve dış ticaret etkinliklerini örgütlemektir.

NOAH markası altında, güvenilir üretici toptancı sıfatı ile doğru fiyat, hızlı sevkiyat ilkesini benimseyerek, ürün sağlayıcılar ve son kullanıcılara yüksek kalitede ürün sunmaktadır.

Dünyanın birçok noktasına hizmet eden şirketimiz; sebze meyve, sağlık ürünleri, Makine, Yedek Parça, Metal ve Kauçuk döküm ürünleri göndermekle birlikte, E-TİCARET konusunda yeni markalarla çok yakında adından söz ettirecek ve marka değeri taşıyan E-TİCARET firmaları arasında yerini alacaktır.